Teken het Gastenboek

Lappe & Gare
email | site

Het is een heel gezellige en vrolijke nieuwe site van jullie. Ga zo door!!

Thursday, November 11, 2004 @ 12:23 am
cafe oosterwaal
email | site

Het was geweldig afgelopen zaterdag.
En Andre Hazes moet je er inhouden je zag er goed uit Jack

Wednesday, November 10, 2004 @ 5:02 pm
Manpower
email | site

He Snotteraars! Gullie staan er knap op! Kom snel eens kijken...

Groeten MariŽlle

Thursday, October 28, 2004 @ 3:36 pm
Rik
email | site

Ziet er goed uit hoor! Agenda en al! Leuke foto's!

Tuesday, October 26, 2004 @ 9:33 am
Sara
email | site

heej mooie site!
leuk zo met al die foto's!
:D

Saturday, October 23, 2004 @ 6:18 pm
(andere) Hans
email | site

stikleutige site...alleen het liedje mag wat mij betreft iets vrolijker,want jullie hebben er toch altijd veel plezier in

Wednesday, October 20, 2004 @ 10:23 am
peter en patries
email | site

Hartsikke leuke site. Gelijk bij mijn favorieten gezet. Kunnen we al jullie activiteiten volgen. Super!!!

Monday, October 18, 2004 @ 11:36 am
conny en jac
email | site

LEUKE SITE GAAT ZO DOOR SUCCES

Saturday, October 16, 2004 @ 11:43 pm
jory
email | site

goeie site !!!!!!!

Saturday, October 9, 2004 @ 11:30 pm
rian
email | site

dat gaat de goede kant uit.
Het begin is gemaakt.

Friday, October 8, 2004 @ 9:58 pm