Teken het Gastenboek

Hans B.
email | site

Hoi S&K, Enkhuizen staat erbij!

Monday, April 25, 2005 @ 10:42 pm
Sara
email | site

ziet er weer puik uit!
veel succes met alles eej!!

groet!

Wednesday, April 6, 2005 @ 5:24 pm
mariahove
email | site

We vinden jullie pagina erg leuk. Volgende week kijken we uitgebreider.
groetjes

Monday, April 4, 2005 @ 2:58 pm
Hans B.
email | site

Hoi S&K. De vernieuwde site is een feit. Gère commentaar...

Monday, March 28, 2005 @ 11:41 am
paula groenendaal
email | site

leuke foto''s van jullie trouwe fans!!!! gezellig dat wij er ook op mogen staan.muziek op de achtergrond bij jullie website is net zo gezellig als jullie zelf zijn. ga zo door. groetkjes van ons hans en paula

Thursday, March 10, 2005 @ 7:49 pm
Anne
email | site

na een tijdje gaat 't deuntje vervelen maar verders 'n hele leuke site!!
een trouwe fan.......(foto??)

Monday, February 21, 2005 @ 7:13 pm
gin geheur
email | site

kijk ook eens op www.gingeheur.nl

Tuesday, February 1, 2005 @ 3:04 pm
henk
email | site

een mooie websitetip !

www.jerrybey.tk

Hij is er, wel in aanbouw maar toch...
de homepage van de broer van de zangeres zonder naam !

Dit even ter info,

fijne dagen allemaal !!

Wednesday, December 29, 2004 @ 8:23 pm
peter yvonne en britt
email | site

mooie site,en nannie; je staat er geweldig op!!!!. Alleen wat minder foto's van mijn schoonmoeder ineke op deze site, die zie ik al zo vaak(geintje)

Friday, December 10, 2004 @ 10:29 pm
Hans
email | site

Foto's Snotteravond staan erbij!!

Wednesday, December 8, 2004 @ 9:07 pm