Teken het Gastenboek

Anne en Pietsje van der Ploeg
email | site

Bedankt voor de gezellige middag in Monnickendam.
Het was super!

Een drietal verdwaalde friezen.

Doetie, Anne en Pietsje

Thursday, July 14, 2005 @ 8:27 pm
Johan
email | site

Harstikke bedankt voor een onvergetelijk optreden op mijn feestje. Ik had echt niks door ( echt blond en t...) dus het was een echte verrassing. Mede door en gelukkig ook met jullie staan we er goed op. De fotos krijgen jullie ook. Tot een volgend optreden.

Monday, June 13, 2005 @ 10:49 pm
webmaster
email | site

Lui,

Bedankt voor de medewerking op onze verzameling logo's en linken collega koren
Ik ben benieuwd of we dit compleet kunnen krijgen voor iedereen.
Dus als je er niet bij staat stuur op dat logo

muzikale groeten van koor "Nieuw Zuid"

Tuesday, April 26, 2005 @ 2:28 pm
Hans B.
email | site

Hoi S&K, Enkhuizen staat erbij!

Monday, April 25, 2005 @ 10:42 pm
Sara
email | site

ziet er weer puik uit!
veel succes met alles eej!!

groet!

Wednesday, April 6, 2005 @ 5:24 pm
mariahove
email | site

We vinden jullie pagina erg leuk. Volgende week kijken we uitgebreider.
groetjes

Monday, April 4, 2005 @ 2:58 pm
Hans B.
email | site

Hoi S&K. De vernieuwde site is een feit. Gère commentaar...

Monday, March 28, 2005 @ 11:41 am
paula groenendaal
email | site

leuke foto''s van jullie trouwe fans!!!! gezellig dat wij er ook op mogen staan.muziek op de achtergrond bij jullie website is net zo gezellig als jullie zelf zijn. ga zo door. groetkjes van ons hans en paula

Thursday, March 10, 2005 @ 7:49 pm
Anne
email | site

na een tijdje gaat 't deuntje vervelen maar verders 'n hele leuke site!!
een trouwe fan.......(foto??)

Monday, February 21, 2005 @ 7:13 pm
gin geheur
email | site

kijk ook eens op www.gingeheur.nl

Tuesday, February 1, 2005 @ 3:04 pm